نوین زعفران، از خراسان تا شانگهای

حضور زعفران ایرانی در CIIE 2023 بزرگترین نمایشگاه بین‌المللی واردات دنیا

نمایشگاه بین‌المللی واردات چین که به اختصار CIIE (China International Import Expo) نامیده میشود، امسال برای ششمین دوره در شانگهای چین و در تاریخ 5 الی 10 نوامبر برگزار شد. نمایشگاه بین‌المللی واردات چین (CIIE) یک رویداد سالانه در شانگهای است که تحت نظارت وزارت بازرگانی جمهوری خلق چین و دولت محلی شانگهای برگزار می‌شود. این نمایشگاه از سال ۲۰۱۸ شروع به فعالیت کرده و هدف اصلی آن ترویج تجارت بین‌المللی و تسهیل همکاری اقتصادی جهانی است. در CIIE، شرکت‌های بین‌المللی فرصت دارند تا محصولات و خدمات خود را به بازار جهانی و چین معرفی کنند. کارشناسان مجموع گردش مالی در 5 دوره گذشته این نمایشگاه را حدوداً 340 میلیارد دلار تخمین میزنند.

ششمین دوره از CIIE با حضور بیش از 289 شرکت حاضر در رده بندی 500 شرکت گلوبال فورچن مانند تسلا، فورد، ام اس دی، فدکس، و … رکورد جدیدی را به نام خود ثبت کرده است. بیش از 3400 غرفه دار و 394000 بازدید کننده برای این رویداد ثبت نام کردند.
این دوره از این نمایشگاه، اولین دوره برگزار شده به صورت آفلاین، بعد از همه گیری کووید 19 میباشد و از این رو بهترین فرصت برای رونمایی از پتانسیل ها و ظرفیت های هر مجموعه ای به حساب می‌آید.

 

شرکت نوین زعفران در نمایشگاه بین‌المللی واردات چین (CIIE) ، از ظرفیت ها و محصولات خود رونمایی کرد و مورد استقبال بازدید کنندگان قرار گرفت. نوآوری، کیفیت، و استانداردهای جهانی، مولفه هایی هستند که شرکت نوین زعفران را در CIIE به عنوان یک برند پیشتاز در عرصه‌ی زعفران معرفی کرد. با توجه به موقعیت استراتژیک CIIE، این رویداد فرصتی برای ارتقاء همکاری ‌های تجاری و گسترش شبکه بازارهای بین‌المللی برای شرکت نوین زعفران به‌شمار می‌رود.

با توجه به اینکه کشور چین در محصولات دارویی و گیاهی بازار هدف بسیار ویژه ای میباشد، حضور در CIIE به ایجاد فرصت‌های جدید برای صادرات زعفران در آینده کمک ویژه ای کرده است. CIIE بر اهمیت همکاری و تبادل فرهنگی در عرصه تجارت جهانی، تاکید دارد و حضور نوین زعفران در آن، گامی بلند به سوی فرصت‌های جدید و توسعه روزافزون می‌باشد.